Ораторское мастерство, Одесса 2023 Психосоматика он-лайн, 2023 Гештальт, Одесса, 2023 Телесно-ориентированная терапия, Онлайн 2023
view counter

Як дізнатися, що людина хоче отримати в подарунок?

Наближається день народження вашої дружини, іменини вашого батька або весілля вашого двоюрідного брата. Було б доречно купити який-небудь подарунок. Що він хоче отримати в подарунок? Що б вона хотіла отримати? Ви намагаєтеся знайти відповідь на ці питання. Звідки вам знати, зразу переходьте в каталок та вибирайте тут!

Зазвичай одним з головних критеріїв при виборі подарунка є те, що людина хотіла б отримати. Добре подумати про людину, якій дарують подарунок. Він або вона є найважливішою частиною всього цього.

Що він / вона хоче отримати в подарунок?

Якщо ми знаємо, що це може бути, проблема вирішена. Ми йдемо в магазин або замовляємо по Інтернету саме те, що хоче наш ювелір (або інший винуватець торжества). Звичайно, це просто в теорії, оскільки на шляху можуть виникнути й інші труднощі (наприклад, фінансові), але ідея подарунка вже є.

Якщо ми не знаємо, що хтось хоче отримати в подарунок, ми можемо запитати у нього. Отак. Багато людей не заперечують проти цього і з задоволенням відповідають. Таким чином, вони отримують те, що дійсно зробить їх щасливими. Є речі, які ми хотіли б отримати на Різдво або іменини (хоча для мене це один випадок ;)), але ми вважаємо за краще самі вибирати дизайн або модель. Наприклад, у мого чоловіка таке ставлення до електронної техніки (він геймер).

Я не закликаю його завжди безпосередньо звертатися за ідеями, але час від часу це не завадить. З одного боку, можна сказати, що це невелика відмовка, але з іншого боку, це чесний підхід до справи і відмова від покупки всього підряд.

Якщо ви хочете дізнатися інші, менш прямі способи (точніше, 17 інших) з'ясувати, що хтось хотів би отримати, скачайте список, який я склав для вас! Прокрутіть сторінку трохи нижче, і ви знайдете її там.

"Я не знаю, що хочу отримати в подарунок".

Справжня проблема починається, Коли ми чуємо "Я не знаю" у відповідь на питання " що ви хочете отримати?". Я думаю, що це відбувається дуже часто.

Ніхто не говорить цього, щоб ускладнити нам життя або тому, що не любить подарунки. Для дорослої людини це зовсім не таке просте питання. Люди дійсно не знають, що вони хочуть отримати в подарунок! Ми не думаємо про це, тому не знаємо.

А як часто ви думаєте про те, що інші можуть подарувати вам в якості подарунка? І навіть якщо ви думаєте про це, чи завжди ви пам'ятаєте і чи можете назвати кілька речей? Зазвичай я записую такі продукти (в блокноті, на Pinterest або в блозі час від часу), але я не пам'ятаю про них кожну годину дня чи ночі.

Однак не всі записують те, що хотіли б мати - купити для себе або отримати. Ті, у кого такі списки є, часто не пам'ятають про них і лише на мить заглядають в них. Важко дати швидку відповідь на питання, що ми можемо купити.

Я не знаю, що ти можеш мені дати.

Коли ми чуємо питання про ідею подарунка для нас, в голову приходить безліч застережень. Ми не будемо пропонувати купити те, що занадто дорого для запитувача. Ми не будемо просити якийсь аксесуар одягу або прикраса у людини, чий смак повністю відрізняється від нашого. Є люди, які вважають за краще купувати подарунки стаціонарно, і немає сенсу пропонувати їм щось, чого вони не отримають в таких магазинах. Нерозумно просити гроші або подарункову карту.

Навіть коли ми знаємо, що хотіли б отримати, ми часто відповідаємо "не знаю", тому що не знаємо, що може купити людина, яка задає питання.

Зазвичай те, що нам потрібно, ми можемо купити самі. Чим старше (і краще заробляє) людина, тим рідше він думає про подарунки з точки зору товарів, які йому потрібні і які він все одно купив би в найближчому майбутньому. Я навіть трохи писав про це перед своїм 27-річчям.

Якщо це не те, що мені потрібно, то що?

Я думаю про те, що іноді ми так зосереджуємося на продуктивності і корисності всього, що нас оточує, що трохи забуваємо про задоволення. Речі і заняття, які просто роблять нас щасливими. На щастя, зараз все частіше говорять про те, що потрібно піклуватися про своє психічне здоров'я, заряджати свої енергетичні батареї і знаходити час для себе (навіть якщо це буде 5 хвилин, вирваних з напруженого дня).

І хоча ми часто витрачаємо зароблені гроші на власні задоволення, набагато простіше прийняти в подарунок щось менш практичне, але веселе.

Давайте перестанемо думати тільки про те, що нам потрібно. Як в плані подарунків для інших, так і для себе. Давайте думати не про те, що буде корисно нам або комусь ще, а про те, що нам подобається, що приємно, здорово, що допомагає нам розслабитися і відволіктися від повсякденних турбот. Дарувальники можуть подарувати більше радості, ніж продукти в списку покупок.

Стаття надана інтернет-магазином подарок-ТУТ! 

СТАТЬИ на эту же ТЕМУ

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You may use [block:module=delta] tags to display the contents of block delta for module module.

Подробнее о форматировании