Сексология онлайн 2024 Телесно-ориентированная терапия, Онлайн 2024 Гештальт, Одесса, 2023 Психосоматика, Онлайн 2024
view counter

ЦІЛІСНІСТЬ. Медитативний ретрит в місцях Трипільської культури

Заполнить заявку
ВСЕ тренинги и семинары в Киеве | в Одессе | в Украине
Дата начала мероприятия: 
 • пн, 19 Авг, 2024 - 15:00
Город: 
Выездной
чарівний ретритний центр на правому березі Дніпра на Київщині - в енергетично сильних місцях наших пращурів - місцях Трипільської культури
Тип мероприятия: 
Оздоровительный курс
Продолжительность: 
6 дней
***
Стоимость /для 1 чел./: 
23000 грн
*вартість участі при реєстрації до 15 липня - 500 євро. Після 15 липня - 600 євро. входить вартість проживання 7 днів і 3х разового харчування, трансфер від жд станції і программа ретриту по 6 годин щодня).
Ведущий мероприятия: 
Ма Прем Джая

Ма Прем Джая – засновник центру медитацій Maulshree, психолог, коуч. Майстер традиційного Рейки в традиції Усуі Шики Ріохо (система природного лікування Усуї), Майстер Глибинного Торкання, таролог, астролог. Інструктор корпусу Глибинних практик: Глибинного Голосу, Хвилі, Гімнастики, Дихання, Річення, Ступінчастого танцю. Саньясінка Ошо, сертифікований груп-лідер динамічних медитацій Ошо. Стаж у практиках – понад 12 років.

Регламент мероприятия: 
19-25 серпня 2024 р.

Незабаром літо, а це означає, що  прийшов час для наступного медитативного ретриту. Тож анонсуємо заздалегідь, щоб ви мали змогу запланувати ці дати для свого відпочинку і перезавантаження.

Цього разу наш вибір пав на чарівний ретритний центр на правому березі Дніпра на Київщині - в енергетично сильних місцях наших пращурів - місцях Трипільської культури.

Це місце, куди ти можеш втекти від шума і метушні міста, забутися у співі птахів, доторкнутися до природи і наповнитися:

 • Максимальне занурення в природу і наповнення силами стихій
 • На території є купель з чистою джерельною водою, неподалік - чудове чисте озеро
 • Вогненна альтанка для вечірніх посиденьок в колі однодумців

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ ПІД ЧАС РЕТРИТУ:

 • Завдяки тілесним практикам знімаєте стрес, втому і напруження через тілесне і емоційне звільнення
 • На рівні ума звільняєтесь від нагнітаючих думок, повертаєте дитячу безтурботність і ясність розуму. І як результат - відновлюєте вміння чути свій внутрішній голос - приходять відповіді на хвилюючі питання та новий погляд на себе і життя
 • На емоційному рівні відновлюється психоемоційний стан. Через активні медитації виходять емоційні блоки і ви отримуєте легкість і спокій
 • На енергетичному рівні відбувається перезавантаження всього організму і ви виходите на нову енергетичну сходинку
 • Тіло наповнюється енергією і оздоровлюються природним шляхом завдяки глибинним практикам. Ви отримуєте сили і ресурсний стан для ефективної взаємодії в житті

Ретрит має назву “ЦІЛІСНІСТЬ”

Поки ще програма ретриту готується, але трансформації, глибокі занурення, нові усвідомлення і внутрішні зцілення точно будуть.

Кожна практика, кожна взаємодія буде сприяти більш глибинному усвідомленню себе, щоб прийти до цілісності, а значить до більш гармонійного стану в прийнятті всього, що дарує нам Всесвіт.

 • КОЛИ: 19-25 серпня.
 • СКІЛЬКИ:  При ранній реєстрації до 15 липня діє ЗНИЖКА - вартість ретриту складає 500 євро (сюди входить вартість проживання 7 днів і 3х разового харчування, трансфер від жд станції і программа ретриту по 6 годин щодня).
 • Після 15 липня - 600 євро.
 • Для участі в ретриті достатньо внести спочатку предоплату в розмірі 3000 грн і тоді місце буде заброньоване за вами з найкращім розташуванням

Запрошуємо долучитися всіх, хто хоче поєднати перезавантаження та відновлення в лоні природи та внутрішню трансформацію і пізнання себе. І прийти до цілісності і гармонії всередині себе.

Организатор мероприятия

! ЗАПОЛНИТЕ предварительную ЗАЯВКУ

(напр.: Иванов Иван, 1... Глушко Ирина, 3)

Проверьте отсутствие пробела до и после адреса

данет
Тренинги в Одессе
Тренинги в Киеве

Если вы уже получаете нашу рассылку,
то просто подтвердите свой выбор

После отправки формы ДОЖДИТЕСЬ появления страницы c надписью "Спасибо за регистрацию на мероприятие". Если Вы не уверены в том, что Вам удалось зарегистрироваться, отправьте Вашу заявку письмом (в теме письма укажите "Регистрация") на электронный адрес: personal-trening@ukr.net
тренинги и семинары в Одессе Если у Вас не вышло зарегистрироваться самостоятельно, Вы можете позвонить Николаевой Елене по тел.: +38-067-559-85-21, 093-567-21-03, 050-333-56-90, 094-956-00-10, (048) 703-70-10.